Skip Navigation
 

Novinka:Doporučujeme:

o nás

www.bazartechniky.cz
Nakupujte u nás!

Dodávka zboží
- Zboží Vám dodáme v co nejkratším termínu ! Průběh vyřizování Vaší objednávky můžete sledovat ze svého obývacího pokoje, bez nutnosti nás kontaktovat - přímo na webu. O stavu vyřizování objednávky jste informováni okamžitě e-mailem !
- Osobní odběr možný na Prodejním místě po domluvě ( úspora nákladů na poštovné, balné ) - platí pouze pro objednané zboží ( přijde Vám vyrozumění, že zboží máte připraveno k odběru )
- Zboží nad 3000 Kč Vám dovezeme zdarma !

Osvědčení dodavatelé
Prodáváme zboží pouze od osvědčených uživatelů a dodavatelů, jejichž značka je zárukou kvality

Kvalita a jakost
Dáváme přednost vyzkoušeným kvalitním materiálům, nabízíme Vám zboží nejvyšší kvality !

Cena je důležitá
Je faktem, že cena nemusí být vždy rozhodující. Ale pokud přímo nerozhoduje, tak je jedním z významných rozhodujících faktorů.

Pokud objevíte zboží stejné značky, parametrů od stejného výrobce ve třech obchodech, kde si ho koupíte ? Tam kde to má blíže nebo levněji !

Jsme blízko a jsme velmi rychlí ! - pro ČR dodáme do 24h po dokončení objednávky.

Jsme levní ! Můžete se sami přesvědčit, že naše ceny jsou velmi dobré. Nákupem u nás ušetříte čas. který leckdy lze vyčíslit finanční částkou a ušetříte náklady vynaložené na cestu do obchodu a dopravu těžkého a objemného nákupu zpět domů. Ceny jsou skutečně dobré, vyděláváme výší obratu ne výši marže !

Kontaktujte nás a vyzkoušejte naše služby
- i v případě, že jste našli jinde levněji, rádi Vám vyjdeme vstříc a pokud to bude v našich silách - odměníme Vás slevou na Vámi vybrané zboží


Záruka vrácení peněz!
Jakožto internetový obchod dodržujeme zákonou lhůtu 14-ti dnů na vrácení peněz. Dle obchodního zákoníku se tato lhůta nevztahuje na ekonomické subjekty. Na nové zboží se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců. Na použité zboží je záruční doba 12 měsíců. Bazarové zboží inzerujeme pouze jako fyzické osoby v klasické bazarové inzerci, takže pokud není v popisu uvedeno jinak, je zboží bez záruky. Délka záruční doby je vždy v popisu zboží uvedena.
 
 
TOPlist